Ślubowanie Klas Pierwszych

  • 0

Ślubowanie Klas Pierwszych

4 października odbyła się w naszej szkole doniosła uroczystość – ślubowanie uczniów klasy pierwszej oraz pierwszej klasy gimnazjum. Wzięli w niej udział przedstawiciele Zarządu, Dyrektor Szkoły pani Małgorzata Tarka, rodzice, uczniowie oraz nauczyciele.
Pierwszaki wykazały się znajomością praw i obowiązków, z humorem mówiły o swoich szkolnych powinnościach, twierdząc, ze nauka to mila rzecz.Tradycja zatoczyła koło, a akt ślubowania był podniosłą chwilą zarówno  dla maluchów, jak i dla gimnazjalistów. Uczniowie mogli doświadczyć uczucia dumy z przynależności do naszej szkolnej społeczności.
Widownia była pod wrażeniem oprawy artystycznej pieczołowicie przygotowanej przez panią Ewę Musiał wzbogaconej przez gimnazjalistów.


Nasze Newsy

Wieje wiatr w 4a

Gry przyrodnicze w 6b

W Polsce króla Maciusia

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn