Ślubowanie Klas Pierwszych!

Ślubowanie Klas Pierwszych!

13 października 2017r. uczniowie klasy 1 Dwujęzycznej SSP nr 5, oficjalnie zostali przyjęci do grona społeczności uczniowskiej.Na uroczystość ślubowania przybyli Rodzice uczniów, Pani Dyrektor Małgorzata Tarka oraz cała społeczność I etapu edukacyjnego.
Pierwszaki wspólnie ze starszymi koleżankami zaprezentowały bogaty program artystyczny, wykazując się umiejętnością recytacji wierszy i śpiewu piosenek.
Po  występie odbyła się część oficjalna, podczas której Pani Dyrektor pasowała każdego pierwszaka na ucznia, gratulując i życząc sukcesów.
Najmilszą chwilą dla dzieci, było wręczenie prezentów przygotowanych przez starszych kolegów z klas 3.
Po zakończeniu uroczystości pierwszaki wybrały się z wychowawcą do kina.
Ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci dzieci, dumnej z nich wychowawczyni Anny Koniecznej, Rodziców oraz całego Grona Pedagogicznego.