Spóźniony dzień dziecka w klasie 5B

  • 0

Spóźniony dzień dziecka w klasie 5B

W klasie 5B uczniowie mieli spóźniony wyjazd z okazji dnia dziecka. Wraz z wychowawczynią oraz  Panem Michałem wybrali się do Wake Parku do Brwinowa. Praktycznie dla wszystkich był to pierwszy raz na desce na wodzie, więc pierwsza godzina zajęć polegała na nauce ruszenia na wyciągu i opanowywaniu upadków. Druga godzina wyglądała o niebo lepiej, a niektórzy uczniowie pokonywali całą trasę bez wywrotki. Chętni mogli spróbować także swoich sił na nartach lub knowboardzie. Pogoda dopisała, humory uczniów także, więc można uznać wyjazd za bardzo udany 🙂


Nasze Newsy

Jak Zostać Rycerzem?

5a nocuje w szkole

Florencja 2019

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn