SUKCES DEPARTAMENTU DWUJĘZYCZNOŚCI – Tytuł PREMIUM PARTNER PROGRAMU ADDVANTAGE

  • 0

SUKCES DEPARTAMENTU DWUJĘZYCZNOŚCI – Tytuł PREMIUM PARTNER PROGRAMU ADDVANTAGE

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza szkoła uzyskała prestiżowy tytuł PREMIUM PARTNER w programie ADDVANTAGE realizowanym we współpracy z British Council. Tytuł jest przyznawany placówkom, które przeprowadzają egzaminy Cambridge na różnych poziomach, a uczniowie osiągają wysokie wyniki w testach. Dzięki naszemu partnerstwu koszty egzaminów są znacznie niższe, otrzymujemy przydatne materiały do pracy, nasza placówka jest rozpoznawalnym centrum egzaminacyjnym, a uczniowie mają niezwykłą okazję do rozwoju swoich kompetencji językowych. Zwieńczeniem trzyletniej współpracy był udział w uroczystej gali dla partnerów programu w  Ambasadzie Zjednoczonego Królestwa. Dziękujemy nauczycielom języka angielskiego i native speakerom za pracę włożoną w przygotowanie uczniów do egzaminów i gratulujemy uczniom uzyskanych  wysokich wyników.


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn