Sukcesy Uczniów w Konkursach Kuratoryjnych i Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego OJAJ

Z przyjemnością informujemy, że kilkoro naszych uczniów zakwalifikowało się do etapu rejonowego konkursów kuratoryjnych w roku szkolnym 2019/2020.  Naszą szkołę będą reprezentować:

Język Polski:

Gabriela Raczyńska – klasa 8

Maja Marzec – klasa 8

Historia:

Jerzy Robiński – klasa 8

Geografia:

Filip Węsierski – klasa 6 B

Język Angielski:

Maja Marzec – klas 8

Zofia Zieniewska – klasa 8

Zofia Miękus – klasa 8

Gabriela Raczyńska – klasa 8

Maciej Wiśniewski – klasa 7b

Ponadto dziewięcioro uczniów zakwalifikowało się do drugiej części Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego OJAJ. Są to:

Maja Marzec – klasa 8

Zofia Zieniewska – klasa 8

Zofia Miękus – klasa 8

Ada Grzywaczewska – klasa 8

Jerzy Robiński – klasa 8

Kaia Haykowski – klasa 7b

Jakub Wojtaszek – klasa 7b

Gabriela Robińska – klasa 7a

Aleksander Klik – klasa 7a

Przyszli laureaci powyższych konkursów mają zagwarantowaną maksymalną liczbę punktów w rekrutacji do liceów i są zwolnieni z poszczególnych części egzaminów ósmoklasisty.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach zmagań konkursowych.