Super Wyniki – Język Angielski Klasa IV

  • 0

Super Wyniki – Język Angielski Klasa IV

Z przyjemnością i satysfakcją informujemy, że podczas sesji zimowej Olimpus uczniowie klas II-VI osiągnęli piękne wyniki, aż 21 z nich to laureaci, a wśród nich 9 uczniów zajęło wysokie 3 miejsce w swoich kategoriach!

W klasie IV udział wzięło 15 uczniów. Maksymalnie można było osiągnąć 60 punktów, w konkursie wzięło udział 3674 uczniów klas IV-tych i średnio osiągnęli 36 pkt. Na szczególne gratulacje w naszej klasie IV zasłużyli:
•    Jerzy Robiński – 58 pkt, 3 miejsce, dyplom laureata, nagroda książkowa
•    Antoni Robiński – 58 pkt, 3 miejsce, dyplom laureata, nagroda książkowa
•    Piotr Rafał – 52 pkt, 9 miejsce, dyplom laureata
•    Ada Grzywaczewska – 52 pkt, 9 miejsce, dyplom laureata
•    Stanisław Malocha – 44 pkt, 17 miejsce, dyplom uznania
•    Zofia Zieniewska – 44 pkt, 17 miejsce, dyplom uznania
•    Stanisław Szewczyk – 43 pkt, 18 miejsce, dyplom uznania

Wymienieni uczniowie zasługują na szczególne gratulacje, jednak cała klasa osiągnęła piękne wyniki i średnia klasowa wyniosła 43,4 pkt, a więc znacznie powyżej średniej krajowej (36 pkt), co odpowiada 72,3%
Warto podkreślić, że w konkursie Olimpus brała udział cała klasa, a nie jak w wielu szkołach jedynie wybrani najlepsi uczniowie.

20160421_124149_resized_2_1680x945


Nasze Newsy

Wieje wiatr w 4a

Gry przyrodnicze w 6b

W Polsce króla Maciusia

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn