Światowy Dzień Własności Intelektualnej

  • 0

Światowy Dzień Własności Intelektualnej

W piątek 26.04 obchodziliśmy Światowy Dzień Własności Intelektualnej. Z tej okazji uczniowie klas 1-3 mieli okazję uczestniczyć w warsztatach,, Co łączy Kubusia Puchatka, Transformersy, Księżniczkę Roszponkę i ciastolinę Play Dohl? ”, które poprowadziła mama jednego z uczniów naszej szkoły Pani Marta Krzyśków-Szymkowicz – Rzecznik Patentowy. Celem warsztatów było kształtowanie postawy poszanowania praw własności intelektualnej. Dzieci dowiedziały się jaki jest wpływ praw autorskich, patentów i znaków towarowych na nasze codzienne życie, pogłębiły wiedzę o znajomość znaków zastrzeżonych oraz uświadomiły sobie, że cudzą własność można wykorzystywać tylko dla własnych potrzeb.


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn