Szlachetna Paczka!!!

Szlachetna Paczka!!!

Przekazujemy podziękowania, które nadeszły na ręce p. dyrektor M. Tarki z biura organizatorów.
Samorząd Szkolny.

Drogi Darczyńco,
Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem WAR-1389-541606), chciał przekazać kilka słów od siebie.
Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Rodzinę zastaliśmy w domu w komplecie. Wiedzieli, że przybędziemy, ale nie spodziewali się takiej ilości paczek. Ilość produktów przeszła oczekiwania zarówno wolontariuszy, jak i członków wspieranej rodziny. Rodzice byli szczęśliwi i wzruszeni, że otrzymali wsparcie, które pomoże im w codziennym funkcjonowaniu. Przede wszystkim są bardzo wdzięczni za meble, łóżko, które ułatwią im codzienność. Dodatkowo bardzo dużą pomocą są otrzymane ubrania i żywność. Dzięki temu dzieci mają w co ubrać się na zimę, nie muszą wstydzić się pójścia do szkoły w starych podartych ubraniach. Dzieci bardzo zadowolone z otrzymanych prezentów, nie mogły nacieszyć się zabawkami, których do tej pory bardzo im brakowało. Wolontariusze również bardzo wzruszeni, że udało im się wziąć udział w szlachetnej akcji wsparcia potrzebujących.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

Dziękuję bardzo za współpracę. Kontakt bardzo sprawny. Zaangażowanie Pani Dyrektor Szkoły oraz nauczycieli/rodziców/uczniów naprawdę godne podziwu. Cieszę się, że młode pokolenie jest uczone pomocy, uwrażliwiane na potrzeby bardziej potrzebujących. Przekazuję również życzenia świąteczne od siebie i towarzyszących wolontariuszy oraz powodzenia w Nowym Roku. Mam nadzieję, że do usłyszenia/zobaczenia przy kolejnych organizowanych akcjach 🙂
Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

Rodzina bardzo dziękuje za przekazane paczki, wszystko jest bardzo ładne, w świetnym stanie i na pewno pomoże zabezpieczyć codzienne funkcjonowanie. Rodzina przekazuje również życzenia świąteczne i cieszy się, że są ludzie, którzy chcą pomagać innym.