THE MARCH HARE- SZKOLNE ELIMINACJE DO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI ANGIELSKIEJ

Tags :

W naszej szkole odbyły się eliminacje  do XXI Międzyszkolnego Konkursu Poezji Angielskiej „THE MARCH HARE”.  Uczestnicy prezentowali wiersze ze zbioru „The Armpit of Doom” autorstwa Kenna Nesbita. Recytacje były oceniane w następujących kategoriach: knowledge of the text, fluency; pronunciation, language accuracy; use of body language, use of voice.

Jury stanęło przed niezwykle trudnym zadaniem wyłonienia, spośród wielu przepięknych recytacji, trzech najlepszych.

Dziękujemy za zaangażowanie i ogrom pracy wykonanej przez uczestników, dzięki którym mogliśmy podziwiać tak świetne prezentacje wierszy.

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie przyszłym roku!!!