Turniej Szachowy

Turniej Szachowy

Z dumą informujemy, ze w ubiegły weekend odbył się I Turniej Szachowy organizowany przez Społeczną Szkołę Podstawową nr 2 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy STO.

Naszą szkołę pod okiem trenerki szachowej Izabeli Śliwińskiej silnie reprezentowali:

Julian Chełstowski

Martyna Czykwin

Adam Ovadenko

Jerzy Parchimowicz

Kubą Parchimowicz

Joanna Wilińska

Marek Wellman

W sobotę i niedzielę w Turnieju o III i II kategorię szachową reprezentował nas Marek Wellman, który posiada już IV kategorię szachową.

W niedzielnym turnieju dzieci młodszych wystąpili nasi pozostali reprezentanci.

Swoje pierwsze kategorie zdobyło aż troje z nich! Martyna Czykwin uzyskała IV kobiecą kategorię szachową i ze swoim wspaniałym wynikiem zajęła I miejsce w klasyfikacji dziewcząt!

V kategorię szachową po zaciętej i pięknej grze wywalczyli również Julian Chełstowski i Adam Ovadenko.

Wszyscy nasi reprezentanci walcząc z ogromnym zaangażowaniem zdobyli wspaniałe i cenne doświadczenia, które niewątpliwie zaowocują w przyszłości. Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i filmikiem z turnieju.