VI kl.-gr.j.niemieckiego w Instytucie Goethego

  • 0

VI kl.-gr.j.niemieckiego w Instytucie Goethego

W środę 21 września b.r. p. Katarzyna Sękowska zorganizowała dla grupy „niemieckiej” VI klasy niecodzienną lekcję j.niemieckiego. Dzieci wzięły udział w programie multimedialnym, w pełni improwizowanym na żywo p.t.:„Deutsch mit Socke“. Artyści tego występu-Esther & Socke  stali się sławni dzięki serialowi telewizyjnemu stacji WDR. Całe warsztaty prowadził  David Fermer, znany z programu stacji WDR pt. „David & Red“ a także z warsztatów organizowanych przez Instytut Goethego w Polsce i Chinach.

Dzieci miały możliwość w żywy sposób sprawdzić swój poziom językowy oraz możliwości lingwistyczne. A jednocześnie uwydatnił nad czym trzeba jeszcze mocno popracować,by poczuć się pewnie podczas konwersacji w tym języku. Oby więcej takich „sprawdzianów”:)


Nasze Newsy

CZORSZTYN 2018- dzień 5

CZORSZTYN 2018- dzień 4

CZORSZTYN-dzień 3

Chcecie bajki? Oto bajka!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn