Walentynki

  • 0

Walentynki

Wraz z grupą Wolontariuszy z Wolontariatu „Wiatr w żagle” z klasy 2 g organizujemy mały Walentynkowy kiermasz. Chcemy, by było to święto życzliwości i dobrych manier. Chcemy przekazać Dzieciom informację, że Walentynki to czas dostrzegania, że wokół nas są Ludzie, których po prostu lubimy.
Naszym celem jest to, by dużo osób w naszych Rodzinach i Szkole dostało kartki z miłymi, życzliwymi słowami.
Z tego względu we wtorek(13.02) po 3 godzinie lekcyjnej uruchamiamy Walentynkowy kiermasz. Będzie można podczas niego kupić piękne, ręcznie wykonane okazjonalne kartki, cudne, pieczone przez Gimnazjalistki ciasteczka (starannie zapakowane- znakomity prezent dla ulubionej osoby), różne drobiazgi: bransoletki, korale, kolczyki. Będzie można także nabyć „misiowe” słoiczki z najprzedniejszym miodem ze świętokrzyskich pasiek (cena 7-12 zł). Zapraszamy i zachęcamy do udziału.
Młodzież z Wolontariatu „Wiatr w Żagle” kwotę uzyskaną z kiermaszu przeznaczy na swój wiosenny wyjazd na Żagle.
Mamy nadzieję, że to będzie naprawdę miły dzień.

Sprzedaż Walentynek będzie kontynuowana w dniu 14.02. do przerwy obiadowej. Potem rozpocznie się długo oczekiwane i bardzo emocjonujące doręczanie Poczty Walentynkowej.
Zapraszamy do udziału. Sprawmy, by wszyscy dostali miłą Walentynkę, bo przecież każdy z nas jest miłym 🙂 i wyjątkowym Człowiekiem.

Z Walentynkowym Pozdrowieniem,
Edyta Kołodziejczyk
(Koordynator projektu Wiatr w Żagle)

 

Nasze Newsy

Jak Zostać Rycerzem?

5a nocuje w szkole

Florencja 2019

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn