Walentynki

Walentynki

Wraz z grupą Wolontariuszy z Wolontariatu “Wiatr w żagle” z klasy 2 g organizujemy mały Walentynkowy kiermasz. Chcemy, by było to święto życzliwości i dobrych manier. Chcemy przekazać Dzieciom informację, że Walentynki to czas dostrzegania, że wokół nas są Ludzie, których po prostu lubimy.
Naszym celem jest to, by dużo osób w naszych Rodzinach i Szkole dostało kartki z miłymi, życzliwymi słowami.
Młodzież z Wolontariatu “Wiatr w Żagle” kwotę uzyskaną z kiermaszu przeznaczy na swój wiosenny wyjazd na Żagle.
Mamy nadzieję, że to będzie naprawdę miły dzień.

Sprzedaż Walentynek będzie kontynuowana w dniu 14.02. do przerwy obiadowej. Potem rozpocznie się długo oczekiwane i bardzo emocjonujące doręczanie Poczty Walentynkowej.
Zapraszamy do udziału. Sprawmy, by wszyscy dostali miłą Walentynkę, bo przecież każdy z nas jest miłym 🙂 i wyjątkowym Człowiekiem.

Z Walentynkowym Pozdrowieniem,
Edyta Kołodziejczyk
(Koordynator projektu Wiatr w Żagle)