Warsztaty aktorskie klasy 7 i 2 gimnazjum

Warsztaty aktorskie klasy 7 i 2 gimnazjum

Klasy 7 i 2 gimnazjum miały niezwykłą okazję przygotowywać swoje role teatralne pod okiem zaproszonego gościa – Richarda Washingtona. Richard jest absolwentem London Academy of Music and Dramatic Art. Pracował jako profesjonalny aktor między innymi w The Royal National Theatre, Theatre Royal Bury St. Edmunds, czy Haymarket Theatre Basingstoke. Studiował również  Historię i Nauki Społeczne na  Oxford University, Birkbeck College i College of Europe. Jest czynnym komentatorem medialnym w dziedzinie polityki, Unii Europejskiej i spraw międzynarodowych.

Klasy pod okiem gościa dopracowywały swój warsztat  w dwóch sztukach, które będą wystawiane w języku angielskim: ‘The Chair’ i ‘Detention’. Pełne ekspresji wskazówki, próby, a przy tym wspaniała zabawa, bardzo przypadły do gustu naszym uczniom.