Warsztaty teatralne w klasie 2a

  • 0

Warsztaty teatralne w klasie 2a

Każdy z Nas chce pięknie mówić wiersze. Każdy z Nas chce poznać zakamarki życia aktorów. Każdy chce wiedzieć, jak należy walczyć z tremą. Każdy chce pięknie czytać teksty literackie z właściwą intonacją………
Klasa 2a rozpoczęła cykl warsztatów teatralnych z Panem Bartkiem Żukowskim.
 
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”415″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nasze Newsy

Zwierzątko domowe w 4a i 4b

Ślubowanie Klasy 1a

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn