Wkręć się w pomaganie

  • 0

Wkręć się w pomaganie

wkre

 

Uczniowie naszej szkoły już od wielu lat włączeni są w akcję „zakrętkomania”.

Zbieramy nakrętki i przekazujemy je dla niepełnosprawnych dzieci na zakup sprzętu rehabilitacyjnego.

Pomagaliśmy Ali chorej na mononukleozę, której rodzice  za uzbierane (między innymi z naszej akcji) pieniądze kupili kamizelkę oscylacyjną. To specjalny przyrząd, który umożliwia dziewczynce prawidłowe oddychanie

Pomagaliśmy Kasi, niepełnosprawnej dziewczynce, której marzeniem był trójkołowy, przystosowany specjalnie dla niej rower. Dzięki niemu mogłaby wyruszać na dalsze wycieczki. Kasia otrzymała wymarzony rowerek, a  jej mama opowiadała ze łzami w oczach o tym, z jaką radością dziewczynka pojechała na swoją pierwszą przejażdżkę. Gdy wróciła z wycieczki, była taka szczęśliwa i rozpromieniona, jak nigdy dotąd…

Cieszymy się, bo w naszej akcji biorą udział nie tylko nasi uczniowie, ale i całe rodziny. Widzimy jak do szkolnego koszyczka, wrzucają  nakrętki  i dziadkowie i babcie, ciocie i wujkowie.

 

Dziękujemy

 


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn