Wolontariat „Wiatr w Żagle”

Wolontariat „Wiatr w Żagle”

W ostatni weekend (3-05.06.2017 r.) wolontariusze biorący udział w projekcie „Wiatr w Żagle” wyjechali na Mazury. Pod okiem doświadczonych skiperów ze Stowarzyszenia „Wiatr w Żagle” zgłębiali praktyczne tajniki sztuki żeglarskiej. To zakończenie projektu i nagroda za całoroczną pracę dla tych, którzy poświęcali swój czas innym. Było cudownie, pogodnie i wietrznie. To był dobrze spędzony czas, a doskonalenie nowych umiejętności, uśmiech na twarzy i dobry humor towarzyszyły nam wszystkim.
Raz jeszcze dziękuję tym, którzy przyczynili się do tego, że projekt „Wiatr w Żagle” miał szansę zaistnieć w naszej szkole. Jestem ogromnie dumna z Młodzieży i szczęśliwa, że mogliśmy tak pięknie zakończyć nasz projekt. Wszyscy razem spędziliśmy tych kilka dni na jachtach. Były one znakomitym zamknięciem naszych całorocznych działań.

Edyta Kołodziejczyk