Wspaniałe wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego OLIPUSEK

  • 0

Wspaniałe wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego OLIPUSEK

Z wielką radością informujemy o wspaniałych wynikach osiągniętych przez naszych uczniów podczas sesji wiosennej Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego OLIMPUSEK.

Aż 15 uczniów klas 1-3 uzyskało status laureata, a 12 uzyskało wyróżnienie:
1 klasa
wzięło udział 2659 uczniów z całej Polski, średni wynik 125, maksymalny 210
  • 2 miejsce – Stefan Kozek WIELKIE GRATULACJE! 205/210 pkt, dyplom laureata, nagroda książkowa
  • 9 miejsce – Jan Mierzejewski 186/210 pkt, dyplom laureata
  • 12 miejsce – Wiktoria Kraszewska 176/210 pkt, dyplom laureata
  • 13 miejsce – Jakub Szewczykowski 172/210 pkt, dyplom laureata
  • 15 miejsce – Franciszek Chmiela 168/210 pkt, dyplom laureata
  • 15 miejsce – Barbara Ławniczak 166/210 pkt, dyplom laureata
  • 15 miejsce – Maria Brzoska 166/210 pkt, dyplom laureata
  • 16 miejsce – Adela Robińska 165/210 pkt, wyróżnienie
  • 19 miejsce – Jan Szewczyk 156/210 pkt, wyróżnienie
  • 19 miejsce – Martyna Czykwin 156/210 pkt, wyróżnienie
  • 20 miejsce – Laura Schubert 152/210 pkt, wyróżnienie
  • 20 miejsce – Martyna Zapęcka 151/210 pkt, wyróżnienie
2 klasa
wzięło udział 5242 uczniów z całej Polski, średni wynik 121, maksymalny 210
  • 2 miejsce – Matylda Lis WIELKIE GRATULACJE! 206/210 pkt, dyplom laureata, nagroda książkowa
  • 9 miejsce – Alex Ovadenko 184/210 pkt, dyplom laureata
  • 12 miejsce – Stanisław Libiszowski 176/210 pkt, dyplom laureata
  • 12 miejsce – Julia Mosakowskaw 175/210 pkt, dyplom laureata
  • 14 miejsce – Michał Szramowski 170/210 pkt, dyplom laureata
  • 16 miejsce – Zachary Przewłocki 165/210 pkt, wyróżnienie
  • 16 miejsce – Robert Mokrzycki 163/210 pkt, wyróżnienie
  • 18 miejsce – Lena Jaworska 159/210 pkt, wyróżnienie
  • 20 miejsce – Maja Mentlewicz 152/210 pkt, wyróżnienie

 

3 klasa
wzięło udział 4316 uczniów z całej Polski, średni wynik 108, maksymalny 210
  • 9 miejsce – Marcin Saja 185/210, dyplom laureata
  • 11 miejsce – Aleksander Klik 180/210, dyplom laureata
  • 12 miejsce – Gabriela Robińska 175/210, dyplom laureata
  • 16 miejsce – Konstanty Kutera 164/210, wyróżnienie
  • 17 miejsce – Sara Brocka 162/210, wyróżnienie
  • 22 miejsce – Gabrysia Jarosz 146/210, wyróżnienie

 

Gratulujemy i pozdrawiamy,
Language Dept.

Nasze Newsy

Erasmus – Florence

Erasmus + Londyn

Ogłoszenie

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn