Wymiana kartek – Gimnazjum

  • 0

Wymiana kartek – Gimnazjum

Przed Świętami nawiązaliśmy współpracę z klasą 1 gimnazjum ze szkoły w Sulejowie. Przystąpiliśmy wspólnie do realizacji projektu pt. Kartka Świąteczna. Obie klasy za zadanie miały przygotować kartki świąteczne, które próżniej miały zostać przesłane na wymianę. Nasi gimnazjaliści stanęli na wysokości zadania i przygotowali cudowne kartki. Mieli przy tym wiele zabawy. Zapraszamy do fotorelacji z przygotowań, efektu końcowego oraz kartek i listu, który otrzymaliśmy od gimnazjalistów z Sulejowa. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za chęć współpracy i liczymy na dalszą współpracę przy innych projektach.


Nasze Newsy

CZORSZTYN 2018- dzień 5

CZORSZTYN 2018- dzień 4

CZORSZTYN-dzień 3

Chcecie bajki? Oto bajka!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn