Wymiana kartek – Gimnazjum

  • 0

Wymiana kartek – Gimnazjum

Przed Świętami nawiązaliśmy współpracę z klasą 1 gimnazjum ze szkoły w Sulejowie. Przystąpiliśmy wspólnie do realizacji projektu pt. Kartka Świąteczna. Obie klasy za zadanie miały przygotować kartki świąteczne, które próżniej miały zostać przesłane na wymianę. Nasi gimnazjaliści stanęli na wysokości zadania i przygotowali cudowne kartki. Mieli przy tym wiele zabawy. Zapraszamy do fotorelacji z przygotowań, efektu końcowego oraz kartek i listu, który otrzymaliśmy od gimnazjalistów z Sulejowa. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za chęć współpracy i liczymy na dalszą współpracę przy innych projektach.


Nasze Newsy

Zwierzątko domowe w 4a i 4b

Ślubowanie Klasy 1a

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn