XXI Międzyszkolny Konkurs Poezji Angielskiej „THE MARCH HARE”

XXI Międzyszkolny Konkurs Poezji Angielskiej „THE MARCH HARE”

Tags :

Miło mi poinformować, że Matylda Lis, Martynka Czykwin oraz Tomek Zieniewski reprezentowali naszą szkołę podczas XXI Międzyszkolnego Konkursu Poezji Angielskiej „THE MARCH HARE”, który odbył się w sobotę, 10 marca w siedzibie Społecznej Szkoły Podstawowej nr 30 i Społecznego Gimnazjum nr 5.

Nasi reprezentanci wystąpili w kategorii „POEMS FOR CHILDREN” dla uczniów klas 3 i 4.

Wszyscy nasi uczniowie otrzymali wyróżnienia specjalne, Martynka i Matylda wyróżnienia za język, Tomek odebrał wyróżnienie specjalne za odwagę i determinację.

Po zakończeniu recytacji uczestnicy, rodzice i nauczyciele mieli okazję obejrzeć humorystyczne przedstawienie w języku angielskim pt. „Three Little Wolves & the Big Bad Pig”.

Gratulujemy naszym uczniom odwagi, świetnego przygotowania i wyśmienitych prezentacji!!!

Wieje wiatr w 4a

Gry przyrodnicze w 6b