dor

Każdy człowiek kiedyś musi stanąć wobec pytania: kim chcę być,  czym będę się zajmować, jaki mam wybrać zawód, za czym podążać, by w dzisiejszym świecie odnaleźć swoje miejsce?

To nie są znaki zapytania, które stawiają rodzice myśląc o swoich dzieciach. Młodzi ludzie  również stają przed tymi dylematami, próbując wyznaczyć sobie swoją życiową drogę.

Jestem doradcą zawodowym. Prowadzę indywidualne doradztwo i konsultacje. Opracowuję  jednostkowe  opinie i wskazówki do przyszłego funkcjonowania zawodowego. Zajmuję się tworzeniem profili zawodowych, które polegają głównie na budowaniu „Osobistej Karty Zasobów”, dokumentu tworzonego na potrzeby indywidualne każdego dziecka, z opisem mocnych stron i wyznaczeniem obszarów predyspozycji zawodowych.

Formularz Rejestracyjny

Imię i nazwisko dziecka (wymagane)

Wybór Klasy (wymagane)

Adres email (wymagane)