Zaproszenie

Zaproszenie

Młodzież z wolontariatu „Wiatr w Żagle” serdecznie zaprasza wszystkich Państwa na Świąteczny Kiermasz, który odbędzie się 8 kwietnia 2017 r. (Sobota) w Klubokawiarni „Pożyteczna” w Warszawie, ul. Nowy Świat 58

Podczas wydarzenia będzie można  kupić rękodzieło, które wykonała nasza młodzież i przyjaciele.

Wolontariusze, aktywnie uczestnicząc w przygotowaniach oraz w sprzedaży, postanowili w ten sposób włączyć się w organizację wyjazdu na Żagle. Wyjazd ten odbędzie się w czerwcu i  jest  ukoronowaniem wolontariackiej pracy  młodzieży Naszej Szkoły i  Kolegium Polonijnego. Odbędzie się dzięki zaangażowaniu współpracowników Stowarzyszenia Wiatr w Żagle . Dzieciaki postanowiły mieć w nim swój wkład finansowy w ten wyjazd i tak narodził się pomysł wspólnego kiermaszu.

Czekamy na Państwa w sobotnie popołudnie w  gościnnych progach Klubokawiarni „Pożyteczna”.

Pozdrawiam,

Edyta Kołodziejczyk