Zielona Szkoła klas 1 – 3

  • 0

Zielona Szkoła klas 1 – 3

Ostatni dzień pobytu w zielonej szkole upłynął  pod hasłem spotkań z historią i techniką.

W drodze do Warszawy zatrzymaliśmy się w Dęblinie w Muzeum Sił Powietrznych. Mieliśmy okazję poznać historię polskiego lotnictwa, obejrzeć liczne pamiątki i umundurowanie lotnicze a także przyjrzeć się eksponowanym na wystawie plenerowej samolotom, śmigłowcom i elementom uzbrojenia. Nie lada gratką była możliwość zwiedzenia niektórych maszyn .
Kolejnym przystankiem na naszej trasie było Muzeum Nietypowych Rowerów w miejscowości Gołąb. Mogliśmy obejrzeć oraz osobiście wypróbować niezwykłe rowerowe konstrukcje właściciela – pana Józefa. Były wśród nich rowery poziome, miniaturowe, cyrkowe, riksze itp. Jazda na niektórych nie była łatwa, ale każdemu sprawiała wielką frajdę.

Niepostrzeżenie czas pobytu naszej wyprawy dobiegł końca.

Po gorącym powitaniu z rodzicami przed szkołą każdy miał jeszcze jedno niełatwe zadanie – zabranie z autokaru wszystkich zgromadzonych skarbów: plecaków pełnych skamielin, kazimierskich kogutów, domków dla owadów, zakupionych pamiątek…

Mamy bardzo dzielnych rodziców. Dali radę 🙂


Nasze Newsy

Londyn Cz. 2

Czytamy wszędzie

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn