Zielona Szkoła – Klasy 1-3

  • 0

Zielona Szkoła – Klasy 1-3

Trzeci dzień Zielonej Szkoły klas 1-3 to spacer po najpiękniejszych miejscach Kazimierskiego Parku Krajobrazowego na który zabrała nas opowieść Czarnego koguta, symbolu miasta. Wędrowaliśmy  przez malownicze pagórki i wąwozy lessowe (Korzeniowy Dół i Norowy Dół) aż do Spichlerza „pod Wianuszkami”. Zwiedzanie samego Kazimierza Dolnego rozpoczęliśmy wizytą na rynku, na którym poznaliśmy historię zabytkowych kamienic oraz wzruszającą opowieść o psie Werniksie. W kultowej piekarni Sarzyńskich uczestniczyliśmy w pokazie przygotowania do wypieku słynnych kazimierskich kogutów. Choć dzisiaj było trochę chłodniej na dworze, dobre humory nas nie opuszczały.


Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn