Zima w mieście- półkolonie na Paryskiej- DZIEŃ 1

Zima w mieście- półkolonie na Paryskiej- DZIEŃ 1

Pierwszy raz od października szkoła znów zaczęła tętnić życiem. Wypełniła się gwarem, śmiechem dzieci i krzykami radości:)

11.01 ROZPOCZĘŁA SIĘ ZIMA W MIEŚCIE NA PARYSKIEJ.

Tego dnia dzieci uczestniczyły w zajęciach:

• W zdrowym ciele zdrowy duch- prowadzonych przez p. Monikę, z którą dzieci przygotowywały nie tylko ciasto do naleśników i smażyły je, ale i wszystkie dodatki. Sami robili mus malinowy z owoców i bitą śmietanę.
  • plastycznych- gdzie p.Ewa od razu zaczęła czarować śnieg razem z dziećmi. W poniedziałek na kartce, a dziś..sami widzimy tego efekty:)
  • sportowych- gdzie p.Piotr przeprowadził turniej w ping-ponga
  • teleturnieju 7 sekund- gdzie razem z p.Agnieszką dzieci szukały odpowiedzi na “milion pytań”, tworzyły historie i grali w “czółko”
  • eko-spacer po saskiej kępie, gdzie dzieci miały możliwość podążyć ścieżką przyrodniczą-pomników przyrody.

a to był dopiero początek…