5a wspomina… święta były, wigilia była, nowy rok był..ale było coś ważniejszego- POMOC ZUZI!

Klasa 5a, jak wiele klas zorganizowała klasowa wigilię. Po biesiadowaniu, zabawach i grach przyszedł czas na prezenty. Niecodzienne,piękne prezenty. Listy od rodziców, które były pełne pięknych słów, wsparcia i miłości.

Pojawiły się uśmiechy, łzy radości i słowa wdzięczności.

Ale uczniowie tego dnia nie myśleli tylko i sobie.. chcieli sami obdarzyć kogoś prezentem, dobrą wolą i radością.

Otrzymaliśmy kontakt do mamy Zuzi z fundacji Mały gest, wielki cel.

Uczniowie klasy 5a przez resztę wigilii, praktykując zakupy internetowe, znaleźli dla Zuzi wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, które pozwalają jej na trochę szczęścia i normalności. Sfinansowała je z pieniążków z kawiarenki z poprzedniego roku szkolnego.

Wychowawca klasy 5a z początkiem stycznia, kiedy już wszystkie paczki doszły, osobiście zawiozła Zuzi podarunki.

W galerii relacja i podziękowania od mamy i Zuzi, a także w linku: