Cambridge part 1 – Erasmus Plus

  • 0

Cambridge part 1 – Erasmus Plus

Nasza przygoda w Cambridge rozpoczęła się w niedzielne popołudnie. Zostaliśmy oficjalnie przywitani w siedzibie Bell School, gdzie dowiedzieliśmy się, że w szkoleniach uczestniczą osoby z 21 krajów świata. Od poniedziałku zaczęliśmy intensywne zajęcia na dwóch kursach: ‘Becoming a Teacher Trainer’ oraz ‘Creativity in the Classroom’. Kurs wzbogacony jest o warsztaty i zajęcia kulturowe. Bez względu na intensywność zajęć, staramy się aktywnie uczestniczyć w życiu collegu. W piątkowe popołudnie wybraliśmy się do najmniejszego miasta w Anglii – Ely, z przepięknym kościołem katedralnym posiadającym bogatą tradycję datowaną na siódmy wiek. W Ely mieszkał przez 10 lat Oliver Cromwell wraz ze swoją rodziną.

 

Agnieszka, Kinga, Filip

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn