Cambridge part 2 – Erasmus Plus

  • 0

Cambridge part 2 – Erasmus Plus

Weekend 1. tygodnia spędziliśmy aktywnie oddając się urokom samego Cambridge oraz udając się na wycieczkę do największego “domu” w hrabstwie Cambridgeshire – Wimple Hall, datowanego na 1640 r.

Drugi tydzień obfitował w wiele aktywności związanych z kursami, w których uczestniczyliśmy. Otrzymaliśmy mnóstwo pomysłów jak kreatywnie nauczać gramatyki, pisania czy czytania, prowadzić profesjonalne szkolenia dla nauczycieli oraz mierzyć się z różnymi oczekiwaniami ze strony osób w nich uczestniczących. A wszystko to w bardzo miłej atmosferze i z ciekawymi ludźmi.

Była to niezwykła przygoda pełna wyzwań, nowości i różnorodności. Nie dało się nudzić!

Agnieszka, Kinga, Filip 

 

 

 

 

 

 

 


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn