Dzień Praw Dziecka

  • 0

Dzień Praw Dziecka

Dzieci z klasy 1a w ramach obchodów Dnia Praw Dziecka, który będzie miał miejsce 20 listopada już w tym tygodniu podjęły ten ważny temat. Wykonały techniką origami gołąbki jako symbol pokoju i jedności z dziećmi na całym świecie. Gościły również na zajęciach p. Anię – radcę prawnego. Pani opowiedziała o prawach, jakie przysługują Dzieciom, wyjaśniła pojawiające się wątpliwości oraz wskazała podmioty, do których można się udać, gdy prawa zostaną złamane. Każde Dziecko otrzymało książkę m.in. na temat praw i obowiązków. Następnie wyruszyliśmy wspólnie na spacer po Saskiej Kępie, aby mówić o prawach dzieci oraz rozdawać przechodniom karteczki z wydrukowanymi prawami i przygotowane wcześniej gołąbki.

 


Przekaż 1,5 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn