Ekran Multimedialny w sali przyrodniczej już jest!

Ekran Multimedialny w sali przyrodniczej już jest!

Grant z programu “Laboratorium Przyszłości” dał szkole możliwość zakupienia dotykowego ekranu multimedialnego. Niezastąpiona pomoc w edukacji okazała się jednak zbyt duża i ciężka, by zawisła na ścianie. Potrzebny był specjalny stelaż, który utrzyma ekran i pozwoli na bezpieczne użytkowanie go.

Taki stelaż to nie lada wydatek, a jego konstrukcja to dość skomplikowana koncepcja. Na nasze prośby i potrzeby odpowiedział rodzic ucznia z klasy 1a. Pan Przemek Wójtowicz zaproponował swoją pomoc i podjął się tego przedsięwzięcia.

Od dziś można podziwiać to “dzieło”. Pan Przemek wraz z całą rodziną (nie można zapomnieć o najlepszym na świecie pomocniku – Janku) przybyli w sobotę do szkoły, by w końcu ekran zaczął służyć naszym uczniom.

Bardzo dziękujemy za tak wielki gest, poświęcenie i zaangażowanie dla naszej społeczności szkolnej.

Znów jesteśmy świadkami, że przysłowie “Razem możemy Więcej” ma znaczenie.

Dla Nas ma ogromne.

Z wyrazami wdzięczności,