FINAŁ WOŚP

FINAŁ WOŚP

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

W ostatnią niedzielę (29.01.2023 r.) odbył się 31 Finał WOŚP.

Od wczesnych godzin kwestowali na ulicach Saskiej Kępy, a najmłodsi nasi Wolontariusze zawędrowali aż do Wilanowa. Nie straszny był im chłód i mało sprzyjająca pogoda. Wykonali wspaniałą pracę i każdy z nich przeszedł tego dnia około 25.000 kroków!

Wśród Wolontariuszy znaleźli się Uczniowie klasy trzeciej, siódmej i ósmej.  Każdą puszkę wypełnili do pełna. Uzbierana kwota przerosła nasze oczekiwania!

W skarbonkach WOŚP-u, dzięki wytrwałej pracy Wolontariuszy, znalazła się kwota 13.688,51 zł i 14 Euro.

To wspaniały wkład Młodych w ratowanie ludzkiego życia.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom: przede wszystkim niezłomnym Wolontariuszom, ale również ich Rodzicom i Opiekunom, którzy tak samo jak Uczniowie zaangażowali się w ten projekt.