Grudzień, styczeń i luty

  • 0

Grudzień, styczeń i luty

Grudzień, styczeń i luty w naszej świetlicy były bardzo pracowite. W grudniu wykonaliśmy dekoracje świąteczne  i upominki dla najbliższych. W tym roku nauczyliśmy się wykonywać witraże na foli, dzieci bardzo polubiły tę technikę.  Wykonaliśmy też rysunki białą farbą na naszych oknach i oczywiście łańcuchy karnawałowe.  W styczniu świętowaliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka. W lutym w naszej świetlicy królowały koty i dinozaury z okazji ich święta (21 i 26) . Wykonaliśmy też urodzinowy plakat, na którym zapisaliśmy daty urodzin wszystkich osób odwiedzających naszą świetlicę.  W małym pokoju, królowały zaś budowle z klocków, to  wciąż ulubiona rozrywka naszych dzieci. Zapraszamy do obejrzenia  zdjęć.


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn