Kwiecień, maj i czerwiec w świetlicy szkolnej

  • 0

Kwiecień, maj i czerwiec w świetlicy szkolnej

Na koniec  obiecane zdjęcia z ostatnich miesięcy roku szkolnego. Piękna pogoda  zachęciła nas do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Na boisku szkolnym odbył się turniej tańca towarzyskiego zorganizowany przez Panią Danusię.  Nie zapomnieliśmy jednak  o naszych ulubionych pracach plastycznych, którymi udekorowaliśmy salę; wiosenne malowanie na oknach świetlicy,  plakat Pani Wiosny i prace orgiami. W maju szykowaliśmy prezenty na Dzień Matki i Dzień Ojca. W czerwcu malowaliśmy nasze wakacyjne marzenia. Podczas zabaw  klockami powstawały pomysłowe konstrukcje: domy  roboty, dinozaury i niezwykłe pojazdy. Zawsze był czas na rozmowy i wspólne odrabianie lekcji.

Życzymy wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji. Odpoczywajcie, bawcie się dobrze, realizujcie marzenia 🙂


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn