Lato w mieście- dzień 4

  • 0

Lato w mieście- dzień 4

Czwartek rozpoczął się od wizyty na Mokotowie, a dokładniej od wodnego szaleństwa w Aquaparku Warszawianka.

Było pływanie w basenie wewnętrznym, jak i zewnętrznym, jazda na zjeżdżalniach i relaks w jacuzzi

Po powrocie uczestnicy wzięli udział w zajęciach muzycznych, na których razem z Panią Małgosią i p.Ewą dzieci grały na specjalnie zrobionych instrumentach. Nie zabrakło też śpiewu, nucenia, gwizdania i świstania:)

Odbyły się również zajęcia z chemii w kuchni, gdzie wykonywaliśmy doświadczenia z produktów dostępnych w każdym domu. Doświadczenia te nie tylko wyjaśniały zjawiska zachodzące w przyrodzie, ale także podsuwały pomysły na nudę czy deszczowe dni.

Nie zabrakło zajęć kulinarnych i kalambur.

https://shorts.flipgrid.com/watch/19253075950436641


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn