Lato w mieście- dzień 5 i OSTATNI

Lato w mieście- dzień 5 i OSTATNI

I nadszedł  ostatni dzień naszego Lata w mieście.

Rozpoczęliśmy go od Aquaparku Warszawianka, kontynuując wczorajsze wariacje i szaleństwo w basenach i na zjeżdżalniach.

Po powrocie z Warszawianki zjedliśmy II śniadanie (chętni robili jeszcze slimy) włożyliśmy koszulki wakacyjne, które dzieci tworzyły na zajęciach plastycznych i ruszyliśmy na piknik nad Wisłę.

Czekając aż się rozpali ognisko i zrobią kiełbaski, każda grupa dostała zadanie. Wymyślić spot reklamowy, który wiąże się bezpośrednio z wakacjami, eksponując przy tym swoje koszulki.

Następnie każda grupa musiała przedstawić swój spot wszystkim uczestnikom. Było dużo śmiechu, śpiewania i oklasków rzecz jasna:)

Po tej męczącej burzy mózgów nadszedł czas na wymarzony obiad z ogniska. Nie mogło zabraknąć deseru, w postaci pianek i ciasta.

Po skończonym posiłku i posprzątaniem po sobie, nadszedł czas na Oficjalne Zakończenie  Lata w mieście 2021.

Wszyscy tak samo zostali nagrodzeni. Każdy opiekun przyznał, że jego grupa była wspaniała, że była zorganizowana i zdyscyplinowana, że była to przyjemność opiekować się takimi uczestnikami. Dlatego każdy dostał certyfikat i kilka podarunków na pamiątkę tego historycznego wydarzenia.

Dziękujemy, że wzięliście w nim udział. Dziękujemy za ten wspaniały czas, za wasze uśmiechy i pomysły. Za wasze zaangażowanie i zabawę. My, opiekunowie jesteśmy z Was dumni.

Do zobaczenia za rok.

p.Agnieszka Czyżewska, p.Małgosia Król, p.Ewa Musiał i p.Piotr Więckowski