List do Pierwszoklasistów

  • 0

List do Pierwszoklasistów

Moi Kochani Pierwszoklasiści,

już za kilka dni rozpoczniecie naukę w Dwujęzycznej Społecznej Szkole Podstawowej nr 5. Spotkacie tu wiele ciekawych osób- nowe Koleżanki, nowych Kolegów, Nauczycieli, pracowników administracji. Tym samym rozpocznie się nowy etap w Waszym życiu pełen przygód, nowych doświadczeń, wspólnych zabaw, wycieczek i wyjazdów.

Każdego dnia Wasz Kuferek Wiedzy będzie zapełniał się  nowymi wiadomościami. Staniecie  się bardziej samodzielni i odpowiedzialni za siebie i innych. Przekonacie się, że nauka może być świetną zabawą, która przynosi wiele radości. Wspólnie nauczymy się pokonywać trudności i wyciągać pomocną dłoń do innych.

W pierwszym etapie nauki w szkole na Paryskiej będę Waszym Przewodnikiem, Przyjacielem i Doradcą. Z niecierpliwością czekam na spotkanie z Wami w Naszej klasie na drugim piętrze.

                                                                               Pani Agnieszka


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn