Mikołajkowy pokaz taneczny

  • 0

Mikołajkowy pokaz taneczny

W piątkowe  popołudnie, w naszej szkole panował świąteczny nastrój. Dziewczynki z klas I-IV wraz z instruktorką tańca towarzyskiego Panią Danutą Sałygą  przygotowały pełen uśmiechu i radości Mikołajkowy Pokaz Taneczny. Wśród tańców królował Walc Angielski, Cha-Cha, Samba, Rock and Roll,  Bailla-Bailla oraz taniec nowoczesny STOMP.  Zaproszeni goście ze wzruszeniem podziwiali postępy swoich dzieci. Pokaz był wspaniały dzięki zaangażowaniu dzieci i Pani  Danusi, która wkłada w swoją pracę dużo serca. Zajęcia z tańca towarzyskiego są prowadzone w naszej szkole od września i obejmują naukę kroków  tańców standardowych, latynoamerykańskich i elementów tańca nowoczesnego. Dzieci bardzo lubią te zajęcia, ponieważ taniec wywołuje  radość.  Ponadto rozwija wytrzymałość, koordynację wzrokowo – ruchową, koncentrację . Taniec uczy też dyscypliny, współdziałania w grupie, świadomości własnego ciała, kształtuje  wrażliwość muzyczną.  To świetna zabawa, która wyrabia poczucie rytmu i elegancję ruchu. Po wspaniałym pokazie wszystkie występujące dziewczynki otrzymały piękne dyplomy i słodką niespodziankę przygotowaną przez Panią Danusię :).  Czekamy na kolejne pokazy.

 


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn