Nowy Sprawdzian Szóstoklasisty z Operonem – ogólnopolski ranking szkół

W Ogólnopolskim Rankingu Szkół Podstawowych 2017 Szkoła na Paryskiej zajęła 6 miejsce w Polsce!

Nowy Sprawdzian Szóstoklasisty z Operonem – ogólnopolski ranking szkół

( www.operon.pl )

Other Testimonials

Pani Dyrektor, choć to dopiero półmetek pierwszej części warsztatów, chciałem bardzo Pani podziękować, za zaufanie i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Dawno nie miałem przyjemności, jeżeli kiedykolwiek miałem, być świadkiem takiego prawdziwego i głębokiego zaangażowania pedagogicznego. Stworzyć szkołę do której wracają uczennice jako wolontariuszki, to jest z mojej perspektywy tytaniczna praca, która jest bardzo ważna i potrzebna. Myślę, że na barkach takich osób jak Pani i tworzeniu takich miejsc jak Pani Szkoła ten Kraj i Świat może przetrwać, za co jestem ogromnie wdzięczny jako człowiek ale i osoba która może powiedzieć, że z Panią współpracuje.

Michał Maciejak

( Trener Dramy )

Które szkoły w woj. mazowieckim najlepiej uczą j. angielskiego? – ranking „Miasto Pociech”

Miasto Pociech – Ranking