Rekrutacja uzupełniająca

  • 0

Rekrutacja uzupełniająca

Informujemy, iż mamy jeszcze wolne miejsca na rok szkolny 2023/2024:

 
Klasa 3 – 2 miejsca
Klasa 4 – 1 miejsce
Klasa 6 – 2 miejsca
 
Posiadamy dwa miejsca w klasie 8. Ze względu na odpowiedzialność Szkoły związaną z należytym przygotowaniem dzieci do egzaminu ósmoklasisty kandydat musi przejść: 1. Testy kwalifikacyjne (język polski, matematyka, język angielski) o podwyższonych wymogach edukacyjnych. 2. Spotkanie z pedagogiem/psychologiem szkolnym. 3. Dni rekrutacyjne (możliwe od września 2023r) Zgłoszenia składamy poprzez formularz rekrutacyjny znajdujący się na stronie szkoły w zakładce rekrutacja.
 

Nasze Newsy

Dzień Patrona

Turniej szachowy

Lato z Zawiszą!

Przekaż 1,5 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn