Relacja i podziękowanie -Szlachetna Paczka

  • 0

Relacja i podziękowanie -Szlachetna Paczka

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Pan Marek nie spodziewał się, że otrzyma jakąkolwiek pomoc w programie. To sprawiło, że był zaskoczony jeszcze bardziej ilością przekazanych paczek. Każdy kolejny wniesiony karton na czwarte piętro był witany słowami, że to już za dużo. Pan Marek bardzo ucieszył się z wygodnych ubrań dla swojej żony. Nie musi już się martwić o to, że musi ją często przebierać. Nie jest też już problemem nastawianie pralki. Mężczyźnie szczególnie przypadły do gustu buty, które były idealne. Zachwycaliśmy się wszyscy dołączonymi do paczek kartkami i życzeniami. Wszystkie zostały od razu ustawione na komodzie tak, aby pani Anna mogła na nie patrzeć. Miała na szczęście lepszy dzień i również uśmiechała się na widok prezentów. Starała się nawet nam podziękować, wypowiadając po swojemu słowo “dziękuję”.

Słowo od Rodziny

Dziękujemy z całego serca wszystkim darczyńcom. Nie spodziewaliśmy się tak dużej pomocy. Wszystkie rzeczy są piękne i bardzo potrzebne. Paczka na pewno ułatwi nam przygotowania do świąt. Życzymy Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku. Dziękujemy jeszcze raz.

Słowo od Wolontariusza

Ze swojej strony chciałabym podziękować, że mimo przeszkody, jaką była odległość, zorganizowali Państwo tak wspaniałą paczkę i to w bardzo ograniczonym czasie. Jestem wdzięczna również za konkretny kontakt. Było mi niezmiernie miło, że mogłam uczestniczyć w przekazywaniu wszystkich darów rodzinie. Życzę zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Proszę pamiętać, że dobro wraca.

Dziękujemy, że towarzyszysz nam w niesieniu pomocy tym, którzy mieli mniej szczęścia w życiu. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie 2020, będzie tylko mniej.

Dobrze, że jesteś!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn