Rywalizacja sportowa i doświadczenia naukowe- 4a korzysta z dnia wolnego od zajęć

25 maja,podczas egzaminów ósmoklasisty,klasa 4a wzięła udział w rywalizacji sportowej klas 2-4,które zostały zorganizowane w OSiR Kawęczyńska.

Zdobywając w rywalizacji I miejsce i wygrywając sprzęt sportowy dla klasy wrócili do Szkoły i wzięli udział w lekcji online,organizowanej przez Muzeum “Młyn Wiedzy” z Torunia.

Lekcja przybliżyła dzieciom co to jest brud i dlaczego środki czystości go zmywają. Przeprowadzając doświadczenia z Panią Przewodnik na własne oczy zobaczyli magicze działanie mydła i środków czystości na cząsteczki brudu i wirusów. Na koniec tej lekcji każdy uczeń wykonał właśnie mydełko, które miało stać się prezentem na dzień mamy.

Przekaż 1 Procent!