Wycieczka rowerowa 4a po bulwarach Wisły

  • 0

Wycieczka rowerowa 4a po bulwarach Wisły

26 mają klasa 4a wybrała się na wycieczkę rowerową po bulwarach wiślanych.

Po przypomnieniu zasad poruszania się na ścieżkach rowerowych i przepisów drogowych, uczniowie ruszyli ścieżką rowerową pod trasą Łazienkowską  do Wisły prawobrzeżnej. Leśną drogą skierowali się do mostu Grota-Roweckiego. Tą trasą przejechali na lewą stronę Wisły, zahaczając o Park Bielański “Kępa Potocka”,a następnie wrócili bulwarami do mostu Świętokrzyskiego wracając na stronę praską,gdzie czekało na nich ognisko z kiełbaskami,przygotowane przez cudowne Mamy dwóch uczniów 4 klasy.

To była ciekawa, pełna doświadczeń i nieoczekiwanych zdażeń wycieczka po zielonej Warszawie, zakończona ciepłym posiłkiem i świętowaniem urodzin jednego z naszych klasowych kolegów.


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn