Wyjazd jesienny klas 5-8 dzień 5 i ostatni

  • 0

Wyjazd jesienny klas 5-8 dzień 5 i ostatni

Przyszedł ostatni dzień wyjazdu.

Zajęcia wodne zakończyły się przeddzień . Zostało pakowanie walizek i zwiedzanie Augustowa.

Po śniadaniu ruszyliśmy na rynek, gdzie mieliśmy możliwość opkupić się na wyjazd i poznać miasto, które nas gościło przez ostatnie 5 dni.

Czas wracać do domu.

Na koniec wyjazdu nie można zapomnieć o podziękowaniach. Dzieciom Wychowawcy podziękowali już wczoraj. Na prawdę są dumni ze swoich podopiecznych.

Dziś dziękujemy firmie Lochte za zorganizowanie Nam wyjazdu pełnego atrakcji i zabawy.

Dziękujemy Wychowawcom, p.Agnieszce C, p.Łukaszowi, p.Ozzy’emu, p. Marcinowi, p.Adamowi i p.Magdzie, za opiekę nad klasami, za rozmowy pełne zrozumienia, za dbanie o zdrowie podopiecznych, za doglądanie ich w nocy, pocieszanie i wspieranie.

Dziękujemy nauczycielom pełniącym drugą opiekę, p.Agnieszcze P., p.Piotrowi, p.Mateuszowi, p.Bais’owi, bez której wychowawcy nie daliby rady (bo rozdwoić się jest trudno, a pracy nieskończona ilość), którzy wspomagali w każdej sytuacji. Byliście niezastąpieni.


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn