Zajęcia dodatkowe i talenty plastyczne w świetlicy szkolnej

  • 0

Zajęcia dodatkowe i talenty plastyczne w świetlicy szkolnej

W naszej świetlicy szkolnej jest gwarno i wesoło. Dzieci klas I-III uczestniczą w licznych zajęciach dodatkowych takich jak: taniec, akrobatyka, robotyka, zajęcia matematyczne, ortograficzne, łamigłówki i krzyżówki, Jiu-jitsu, joga, tenis stołowy, piłka nożna, plastyka, orgiami, zabawy z igłą i nitką, szachy, samoobrona, kaligrafia. W świetlicy wykonujemy też liczne prace plastyczne i dekoracje szkolne. Odkrywamy wiele talentów plastycznych, do których w szczególności należą Pola z 1a oraz Jaś  i Pola z 3a, zawsze chętni do pracy. Ostatnią pracą, która sprawiła nam ogromną przyjemność było wykonanie plakatów na Dzień Pluszowego Misia. Każda klasa wykonała własny plakat. Najchętniej pracowali:  z klasy Ia Pola i Bruno, z klasy IIa Ida, Lena i Ada a z klasy IIIa  Antonia  a po pracy zabawa w miłym towarzystwie :).

 

 

 


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn