Zima w mieście- półkolonie na Paryskiej- DZIEŃ 5 i OSTATNI

Zima w mieście- półkolonie na Paryskiej- DZIEŃ 5 i OSTATNI

Dziś był dzień pełen niespodzianek. Plan został troszkę zmodyfikowany i zamiast spaceru do Jordanka zajęcia zostały podzielone:

• na II część “W zdrowym ciele zdrowy duch”. Dzieci tak bardzo dopytywały się czy jeszcze coś ugotują, że p.Monika nie mogła przejść obok takich próśb obojętnie :). Tym razem dzieci robiły własną pizzę.
  • na zjazdy na workach. Może Saska Kępa nie jest terenem górzystym, ale górka się znalazła, a worek wystarczył, by zabawa były przednia. I tak też było 🙂

Po tych zajęciach każda grupa miała za zadanie nakręcić swój teledysk. Muzyka była jednakowa dla wszystkich. Liczył się pomysł i współpraca. A także atrakcyjność teledysku, rytm, sceneria.

Po wszystkich zajęciach wspólnie obejrzeliśmy teledyski, wyłaniając zwycięzcę:

ZWYCIĘŻYŁA GRUPA 1

Przed powrotem do domu odbyło się “zakończenie zimy w mieście”, na którym wyłonieni byli zwycięzcy:

• grupa, która zebrała najwięcej punktów przez całe 5 dni.

W tej kategorii ZWYCIĘŻYŁA GRUPA 2

drugie miejsca zajęła GRUPA 3

trzecie miejsce- GRUPA 1

czwarte miejsce- GRUPA 4

• uczestnicy, którzy w grupie uzyskali największą ilość punktów przez cały pobyt

w grupie 1 ZWYCIĘŻYŁ TOMEK

w grupie 2- LEON

w grupie 3- MACIEK

w grupie 4- MARTYNA

• uczestnik, który zebrał największą ilość punktów ze wszystkich uczestników,

a tą osobą była: (teraz fanfary:)) ASIA z grupy 4

Każdy uczestnik został obdarowany upominkiem, nagrodzony uśmiechem i życzliwym słowem.

Dziękujemy za uczestnictwo w “Zimie w mieście”. Dziękujemy za Waszą energię, wielkie chęci i dobry humor. Kadra jest z WAS dumna:)

Dziękuję kadrze (p.Monice, p.Ewie, p.Piotrowi i p.Michałowi) za świetną pracę, p.Ewelince za ogromną pomoc, p.Grażynce i p.Agnieszce  i p.Bogusiowi i p. Krzysztofowi za dbanie o nasze bezpieczeństwo.

Dziękuję p.Dyrektor za wsparcie i pomoc w realizacji tego projektu.

Na koniec zapraszam do galerii i do obejrzenia cudnych teledysków naszych “dzieciaczków” i “młodzieży”:)

Do zobaczenia (mam nadzieję z “Wami” wszystkimi) niebawem.

A.Czyżewska