Czarnocin 2018 – Wyjazd Integracyjny Klasy 6b Rozpoczęty!

Czarnocin 2018 – Wyjazd Integracyjny Klasy 6b Rozpoczęty!

We wtorek 25.09. klasa 6b ruszyła w długą podróż pociągiem do Czarnocina pod Szczecinem. Do Ośrodka Wypoczynkowego Frajda dotarliśmy koło 23:00. Dlatego też wszystkie atrakcje rozpoczęły się następnego dnia.
W środę po śniadaniu mieliśmy zajęcia integracyjne i trening osobowości. Po obiedzie z inicjatywy dzieci, które rano zobaczyły jak zaśmiecony jest pobliski las, poszliśmy go posprzątać. Na tym akcja nie została zakończona, dzieci zrobiły plakaty z hasłami pro-eco, które chcą rozwiesić w pobliskiej wsi i nad zalewem.
Następnie ruszyliśmy z animatorami na podchody. Po nich bawiliśmy się w zabawy uczące współpracy. Po kolacji czekała nas noc filmowa. Jednak za nim ją zaczęliśmy spotkała nas duża niespodzianka. Okazało się, że do ośrodka przyjechała Złota Medalistka Mistrzostw Europy lekkoatletyki w Berlinie Pani Martyna Dąbrowska. Mieliśmy możliwość spotkać się z nią, poznać wady i zalety sportu i podziwiać jej trofea. Wieczór zakończyliśmy komediowo podczas seansu nocnego filmowego.

Zapraszamy do fotorelacji.