Obiady

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

W nadchodzącym roku szkolnym naszym dostawcą cateringowym będzie Pani Ewelina Wojtkiewicz z firmą Kuchnia z klasą: http://kuchniazklasa.pl/catering-dla-szkol/. Posiłki przygotowywane przez firmę cieszyły się dużym uznaniem, były smaczne i urozmaicone. Ponadto w tym roku, od września będzie możliwość wyboru potraw w różnych cenach i jeszcze większą indywidualizacją dań. W załączniku znajdziecie Państwo instrukcję obsługi wraz z linkiem do rejestracji w e-kuchni. Po tym procesie pojawi się menu, z którego Państwo możecie wybrać odpowiedni posiłek. Proces płatności, zamawiania i odwoływania następuje bezpośrednio z dostawcą cateringu. Firma rozpoczyna dostarczanie potraw od dnia 02.09.2022.

Poza możliwością zamówienia jedzenia, dysponujemy 3 mikrofalówkami, a nauczyciele dyżurujący pomagają w podgrzewaniu lunchu.

Posiłki spożywamy w swoich klasach, na przerwach lunchowych, na uprzednio przygotowanych i sprzątniętych stolikach pod opieką nauczyciela. Ze względów ekologicznych, proszę również o zapewnienie dzieciom swoich sztućców i bidonów na wodę.

Uprzejmie proszę o dawanie swoim dzieciom pełnowartościowych i urozmaiconych potraw, aby ułatwić im harmonijny rozwój, dorastanie i procesy pamięciowe.

W nadchodzącym roku szkolnym odbędzie się również cykl warsztatów z dietetykami z “Kuchni z klasą”, którzy pomogą nam w kształtowaniu właściwych nawyków żywieniowych.

iKuchnia-instrukcja-skrócona-Paryska-25

Instrukcja-pełna-Paryska-25-2022_23-1