Obiady

Szanowni Państwo, 

Szanowni Państwo,

Informujemy o zmianie organizacji żywienia w Dwujęzycznej Społecznej Szkole Podstawowej Nr 5 im. Zawiszy Czarnego STO, przy ulicy Paryskiej 25 w Warszawie.

UWAGA WAŻNE – OD 1 WRZEŚNIA ULEGA ZMIANIE SYSTEM DO ZAMAWIANIA POSIŁKÓW. PROSIMY PAŃSTWA O REJESTRACJĘ W APLIKACJI STARTEDU.

ZWRACAMY UWAGĘ NA ZMIANĘ PAŃSTWA INDYWIDUALNYCH RACHUNKÓW BANKOWYCH DO WPŁAT ZA ZAMÓWIONE POSIŁKI (SUGERUJEMY AKTUALIZACJĘ DANYCH W PAŃSTWA PORTALACH BANKOWYCH).

RACHUNKI BANKOWE UŻYWANE PRZEZ PAŃSTWA W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 SĄ NIE MOGĄ BYĆ DALEJ WYKORZYSTYWANE.

UPRZEJMIE PROSIMY O ZACHOWANIE OSTROŻNOŚCI PRZY DOKONYWANIU WPŁAT ABY UNIKNĄĆ EWENTUALNYCH POMYŁEK.

  1. Firma cateringowa BEST KATERING wraz z Dyrekcją placówki podjęła decyzję o wprowadzeniu elektronicznego systemu do zamawiania posiłków i zarządzania usługami cateringowymi o nazwie STARTEDU.

 

  1. REJESTRACJA – w celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego.

https://startedu.pl/Rejestracja/SSP_nr5_STO

UWAGA – linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).

  1. Adres do logowania na konto STARTEDUhttps://startedu.pl/User/LogIn
  1. Począwszy od dnia 28 sierpnia 2019 roku zamówienia i płatność za posiłki będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu STARTEDU. Posiłki będą wydawane od 02 września 2019 roku.
  1. Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacje telefoniczne i mailowe nie będą uwzględniane Rezygnacji można dokonać najpóźniej na jeden dzień przed dostawą posiłku, do godziny 20.00
  1. 6. Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.
  1. Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru). a. Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).
  2. Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 3,00 zł dla transakcji o wartości do 1 000 zł lub 4,00 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł.
  1. Ochrona danych osobowych, aspekty prawne

Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO).

STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa wyznaczy ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można będzie kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem podanym w Regulaminie.

Środki zgromadzone w systemie MASTERSZEF zostaną automatycznie przekazane na nowe konto w aplikacji STARTEDU.

Rejestrując się w nowej aplikacji, prosimy o użycie tego samego loginu (adresu email) oraz hasła jak w systemie MASTERSZEF.


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn