Specjaliści

Psycholog

Edyta Łopacka-Sęczyk
 

Jestem doktorem nauk humanistycznych, absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność kliniczna). Mam doświadczenie w pracy  z uczniami – od pierwszych klas szkoły podstawowej, po maturzystów – i studentami, a także z rodzicami i dziećmi znajdującymi się w kryzysowych sytuacjach. 

Ukończyłam szereg specjalistycznych szkoleń, uczestniczyłam w wielu kursach. Współpracując z instytucjami zajmującymi się pomocą rodzinie prowadziłam polskie i międzynarodowe mediacje, występowałam jako biegły sądowy. 

Jedną z  moich największych zawodowych pasji jest praca z dziećmi i młodzieżą. W szkole zajmuję się pomocą w trudnych sytuacjach, rozmawiam, wspieram, pomagam się porozumieć, pocieszam, uczę nowych umiejętności, ale też wspólnie z uczniami dzielę ich radości.  Poza tym zajmuję się pracą z klasami, prowadzeniem  warsztatów, rozmowami z nauczycielami, konsultacjami z rodzicami, kontaktem z instytucjami i specjalistami zewnętrznymi działającymi na rzecz zdrowia i rozwoju dzieci i młodzieży. Mam głowę pełną pomysłów, które chętnie realizuję. Jestem mamą dwóch fantastycznych córek. 

 
Godziny pracy:
 

poniedziałek godz. 8.30-13.30

wtorek godz. 8.30-13.30

środa godz. 8.30-13.30

czwartek godz 8.00-14.00

piątek godz. 8.30-13.30

 

Kontakt:

telefon: 

506 608 285 (bezpośrednio – gabinet)

lub 22 617 60 89 (przez sekretariat szkoły)

 

e-mail: 

e.lopacka@zawisza.szkola.pl

oraz przez librus

 
 
 

Pedagog – terapeuta

Edyta Kołodziejczyk

Jestem związana ze Szkołą na Paryskiej od wielu, wielu lat. Razem z moimi szkolnymi kolegami udało nam się wychować wielu wspaniałych, młodych Ludzi. Miło jest ich spotykać dorosłych i rozpoznawać w nich te dziecięce znajome buzie. Cieszę się, że udało się im przekazać szacunek,  dbałość o drugiego człowieka, zrozumienie emocji swoich i innych, umiejętność budowania wiary w siebie. Na tym, w mojej pracy, zależy mi najbardziej.

W szkolę pełnię funkcję pedagoga szkolnego, pedagoga-terapeuty, jestem doradcą zawodowym i skupiam młodzież wokół działań na rzecz innych, czyli zajmuję się wolontariatem szkolnym.

Kilka słów o moim wykształceniu: Jestem absolwentką:

  • Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej (obecnie) APS, kierunek: Resocjalizacja społecznie niedostosowanych,
  • Wyższej Szkoły Społeczno – Ekonomicznej, kierunek: Terapia pedagogiczna,
  • Uniwersytetu w Białymstoku, kierunek: Doradztwo zawodowe
  • Studium Wychowania Przedszkolnego w Radomiu

Dodatkowo ukończyłam wiele kursów i szkoleń z zakresu szeroko rozumianej pedagogiki i psychologii, w tym: Studium Pomocy Psychologicznej (przy wydziale Psychologii UW, pod kierunkiem Jerzego Mellibrudy), Neuroflow, Praca psychologiczna z małą grupą, Terapia ręki, Dennison, Podstawy Integracji Sensorycznej, 18  Struktur językowych, Test zawodowy Achtnicha i wiele, wiele innych. Stale staram się rozwijać swoje umiejętności i poszerzać warsztat pracy.

 

Telefon do szkoły: 22 617 60 89 

e-mail: e.kolodziejczyk@zawisza.szkola.pl

 

Bardzo proszę o wcześniejszy kontakt mailowy w celu umówienia spotkania indywidualnego: e.kolodziejczyk@zawisza.szkola.pl 

 

 

Logopeda/Neurologopeda

 
mgr Karolina Napierała
k.napierala@zawisza.szkola.pl
 
 
– wtorek 10:00-14:00,
– czwartek 10:00-12:00, 14:00-15:00
– piątek 9:00-10:00

Jestem doświadczonym logopedą i neurologopedą. W 2009r. ukończyłam polonistykę na Wydziale Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Następnie w 2010r. na tej samej uczelni ukończyłam logopedię. Dokształcałam się również w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (SWPS) kończąc w 2015r. neurologopedię. Praca logopedyczna z dziećmi jest moją pasją. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie i holistycznie. Przeprowadzam logopedyczne badania przesiewowe, realizuję diagnozę logopedyczną polegającą na przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu, obserwacji oraz badaniu stanu mowy i artykulacji dziecka. Prowadzę terapię logopedyczną w sposób skuteczny, miły i przyjazny dla dziecka. Bardzo dbam o salę językową, podczas zajęć wykorzystuję mnóstwo ciekawych pomocy logopedycznych, które w znacznym stopniu urozmaicają dzieciom zajęcia i ułatwiają im naukę. Jestem w stałym kontakcie z rodzicami. Zapraszam Państwa bardzo serdecznie do kontaktu w celu omówienia szczegółów rozwoju mowy i artykulacji dziecka i sprawienia, aby terapia logopedyczna była jak najskuteczniejsza. Im więcej informacji o dziecku, tym trafniejsza diagnoza i szybsza terapia. Zapraszam Państwa również do korzystania z ćwiczeń znajdujących się w naszym kąciku logopedycznym. 

 

 

KĄCIK LOGOPEDYCZNY

Ćwiczenia logopedyczne:


Przekaż 1,5 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn