Specjaliści

Psycholog

Edyta Łopacka-Sęczyk
 
Jest doktorem nauk humanistycznych, absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność kliniczna). Ma doświadczenie w pracy  z uczniami -od pierwszych klas szkoły podstawowej, po maturzystów – i studentami, a także z rodzicami i dziećmi znajdującymi się w kryzysowych sytuacjach. 
Ukończyła szereg specjalistycznych szkoleń, uczestniczka wielu kursów. Współpracując z instytucjami zajmującymi się pomocą rodzinie prowadziła polskie i międzynarodowe mediacje, występowała jako biegły sądowy. 
Jedną z  jej największych zawodowych pasji jest praca z dziećmi i młodzieżą. W szkole zajmuje się pomocą w trudnych sytuacjach, rozmawia, wspiera, pomaga się porozumieć, pociesza, uczy nowych umiejętności, ale też wspólnie z uczniami dzieli ich radości.  Poza tym zajmuje się pracą z klasami, prowadzeniem  warsztatów, rozmowami z nauczycielami, konsultacjami z rodzicami, kontaktem z instytucjami i specjalistami zewnętrznymi działającymi na rzecz zdrowia i rozwoju dzieci i młodzieży. Ma głowę pełną pomysłów, które chętnie realizuje. Jest mamą dwóch fantastycznych córek. 
 
Godziny pracy:
 
poniedziałek godz. 8.30-15.00
wtorek godz. 8.30-13.30
środa godz. 10.00-15.00
czwartek godz 8.30-13.30
piątek godz. 8.30-13.00
 
Kontakt:
telefon: 
506 608 285 (bezpośrednio – gabinet)
lub 22 617 60 89 (przez sekretariat szkoły)
 
e-mail: 
oraz przez librus
 
 
 

Pedagog – terapeuta

Edyta Kołodziejczyk

Jestem związana ze Szkołą na Paryskiej od wielu, wielu lat. Razem z moimi szkolnymi kolegami udało nam się wychować wielu wspaniałych, młodych Ludzi. Miło jest ich spotykać dorosłych i rozpoznawać w nich te dziecięce znajome buzie. Cieszę się, że udało się im przekazać szacunek,  dbałość o drugiego człowieka, zrozumienie emocji swoich i innych, umiejętność budowania wiary w siebie. Na tym, w mojej pracy, zależy mi najbardziej.

W szkolę pełnię funkcję pedagoga szkolnego, pedagoga-terapeuty, jestem doradcą zawodowym i skupiam młodzież wokół działań na rzecz innych, czyli zajmuję się wolontariatem szkolnym.

Kilka słów o moim wykształceniu: Jestem absolwentką:

  • Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej (obecnie) APS, kierunek: Resocjalizacja społecznie niedostosowanych,
  • Wyższej Szkoły Społeczno – Ekonomicznej, kierunek: Terapia pedagogiczna,
  • Uniwersytetu w Białymstoku, kierunek: Doradztwo zawodowe
  • Studium Wychowania Przedszkolnego w Radomiu

Dodatkowo ukończyłam wiele kursów i szkoleń z zakresu szeroko rozumianej pedagogiki i psychologii, w tym: Studium Pomocy Psychologicznej (przy wydziale Psychologii UW, pod kierunkiem Jerzego Mellibrudy), Neuroflow, Praca psychologiczna z małą grupą, Terapia ręki, Dennison, Podstawy Integracji Sensorycznej, 18  Struktur językowych, Test zawodowy Achtnicha i wiele, wiele innych. Stale staram się rozwijać swoje umiejętności i poszerzać warsztat pracy.

 

Telefon do szkoły: 22 617 60 89 

e-mail: e.kolodziejczyk@zawisza.szkola.pl

 
 
 
 
GODZINY PRACY PEDAGOGA  – TERAPEUTY:
 
 
 

Poniedziałek                         13:30 – 16:00

Wtorek                                   8:30 – 14:30

Środa                                      8:30 – 16:45

Czwartek                               10:20 – 15:05

Piątek                                     7:45 – 10:05

Bardzo proszę o wcześniejszy kontakt mailowy w celu umówienia spotkania indywidualnego: e.kolodziejczyk@zawisza.szkola.pl 

Pliki do pobrania:

 

Logopeda/Neurologopeda

 
mgr Karolina Napierała
k.napierala@zawisza.szkola.pl
 
 
Poniedziałki 8:15 – 14:45
Wtorki 8:15 – 14:45
 

Jestem doświadczonym logopedą i neurologopedą. W 2009r. ukończyłam polonistykę na Wydziale Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Następnie w 2010r. na tej samej uczelni ukończyłam logopedię. Dokształcałam się również w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (SWPS) kończąc w 2015r. neurologopedię. Praca logopedyczna z dziećmi jest moją pasją. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie i holistycznie. Przeprowadzam logopedyczne badania przesiewowe, realizuję diagnozę logopedyczną polegającą na przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu, obserwacji oraz badaniu stanu mowy i artykulacji dziecka. Prowadzę terapię logopedyczną w sposób skuteczny, miły i przyjazny dla dziecka. Bardzo dbam o salę językową, podczas zajęć wykorzystuję mnóstwo ciekawych pomocy logopedycznych, które w znacznym stopniu urozmaicają dzieciom zajęcia i ułatwiają im naukę. Jestem w stałym kontakcie z rodzicami. Zapraszam Państwa bardzo serdecznie do kontaktu w celu omówienia szczegółów rozwoju mowy i artykulacji dziecka i sprawienia, aby terapia logopedyczna była jak najskuteczniejsza. Im więcej informacji o dziecku, tym trafniejsza diagnoza i szybsza terapia. Zapraszam Państwa również do korzystania z ćwiczeń znajdujących się w naszym kąciku logopedycznym. 

 
 

KĄCIK LOGOPEDYCZNY

Ćwiczenia logopedyczne:


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn