Aktualności Szkolne

Egzamin Ósmoklasisty

Ósmoklasistki i Ósmoklasiści Cała nasza społeczność szkolna – Uczennice i Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły – wszyscy trzymamy za Was kciuki! Powodzenia!!!  

Czytaj więcej

Literature corner

Z przyjemnością informujemy, że w środę w Press Club Polska odbyła się premiera książki w wersji angielskiej : “Partisans. Journalists in Lukashenka’s line of fire” w tłumaczeniu p. Agnieszki Piskorz. W uroczystości uczestniczyli sponsorzy przedsięwsięcia ambasadorzy Kanady i Zjednoczonego Królestwa oraz wybitni dziennikarze sceny polskiej i białoruskiej.  Zachęcamy do lektury wszystkich zainteresowanych historią współczesną.  

Czytaj więcej

Ciche Przerwy

Ciche przerwy na poddaszu każdy spędza tak, jak lubi 🙂

Czytaj więcej

Nowy sprzęt sportowy dla naszych uczniów od Lochte

Od tygodnia nasi uczniowie mogą cieszyć się nowym sprzętem sportowym, który mogliśmy zakupić dzięki wsparciu firmy Lochte Swimming Academy i Michałowi Sieńko. P.Michał niegdyś pracował w naszej szkole jako nauczyciel wychowania fizycznego. Teraz, jako właściciel firmy Lochte Swimming Academy wspiera naszą szkołę w zajęciach pływackich. Postanowił wesprzeć także finansowo. Do naszej Szkoły trafił sprzęt warty

Czytaj więcej

Dzień Piżamowy

Dzisiaj w szkole był piżamowo-dresowy fantastyczny dzień! Nastroje nam dopisywały 🙂  

Czytaj więcej

Czwartaczkowe komiksy

Na zakończenie cyklu lekcji poświęconych lekturze J. Christy „Kajko i Kokosz. Szkoła latania” wcieliliśmy się w twórców komiksu. Pracując w parach, wymyślaliśmy nowe przygody wojów, Jagi i Hegemona.  Uczyliśmy się trudnej sztuki współpracy, dzielenie się i odpowiedzialności. A oto nasze komiksy.   

Czytaj więcej

Dzień Idola

Ruth Bader Ginsburg, Harry Styles, Cleo, Hermiona Granger, Spiderman, Robert Lewandowski, Billie Eilish i wiele innych postaci zagościło dzisiaj w szkole. Mieliśmy okazję pokazać innym kto nas inspiruje.

Czytaj więcej

Dzień bez plecaka

W środę – tuż po majówce – nasze plecaki zostały zastąpione przez futerał, wózki dla lalek, transportery dla zwierząt, wiklinowe kosze, słój, skrzynki, torby mam, walizki, plastikowe i ocynkowane wiaderka, poszewki na poduszki oraz wiele innych przedmiotów. Nasza pomysłowość nie zna granic!  

Czytaj więcej