CZORSZTYN 2018- dzień 2

CZORSZTYN 2018- dzień 2

Dzień rozpoczął się uwielbianą  przez dzieci – POBUDKĄ 🙂

Po śniadaniu każdy ubrał się w strój narciarski lub snowboardowy i wyruszyliśmy do Kluszkowców.

Kiedy wszyscy skompletowali swój sprzęt sportowy ruszyliśmy na stoki.

Na pierwszym  bloku dzieci miały czas na przypomnienie sobie jazdy na deskach, a instruktorzy na ocenienie ich umiejętności i podzielenie na grupy.

O godzinie 12:00 wszyscy mieli przerwę. Chwilę odpoczynku spędziliśmy w cieplutkiej karczmie, grzejąc się ciepłą herbatą i sycąc frytkami.

W drugim bloku dzieci już jeździły w grupach, do których zostały przydzielone:

Grupą podstawową zaopiekowała się p.Agnieszka

Grupą średnio zaawansowaną p.Iwona

Grupą bardziej niż mniej zaawansowaną p.Monika

Grupą mocno zaawansowaną p. Kuba

A grupą snowboardową p. Michał

o godzinie 14:00 zakończyliśmy dzisiejszą przygodę z nartami czy deską i wróciliśmy do ośrodka na obiad.

Po obiedzie odbyły się na terenie ośrodka gry integracyjne dla obozowiczów. Dzieci miały możliwość poznać siebie nawzajem, tworząc paszporty innych uczestników, poznać ciekawe zabawy tj.  jajko-jajko, gapa, nanana i wiele innych.

Po kolacji zaś miała  miejsce gra terenowa 50-tka. Uczniowie mieli możliwość jeszcze bardziej się zintegrować, doskonalić współpracę oraz tężyznę fizyczną, wykazać się sprytem, wiedzą i spostrzegawczością.

Wyniki tych różnych zabaw dzieci poznają jutro.  Po nagrodzeniu zwycięzców i dla Państwa je opublikujemy.