JĘZYKOWO – KULTUROWE SPOTKANIE ZE STUDENTAMI ERASMUS W KLASIE PIĄTEJ I W I GIMNAZJUM

  • 0

JĘZYKOWO – KULTUROWE SPOTKANIE ZE STUDENTAMI ERASMUS W KLASIE PIĄTEJ I W I GIMNAZJUM

We czwartek 10.XI klasy V i I Gimnazjum miały niepowtarzalną okazję wziąć udział w spotkaniu ze studentami programu Social Erasmus. Obejrzeliśmy prezentacje o krajach i kulturze Włoch, Słowacji, Turcji, Mołdawii, Niemiec. Wiemy już o największych atrakcjach i ciekawych miejscach do zwiedzenia. Poznaliśmy najważniejsze zwroty w językach, jakimi posługiwali się nasi goście. Nasze spotkanie było urozmaicone grami językowymi. Mieliśmy dużo pytań, na które nasi goście bardzo chętnie odpowiadali.

 Bardzo szybko nawiązaliśmy nić porozumienia. 

Kolejna odsłona spotkań i współpracy z Social Erasmus nastąpi podczas Dnia Tolerancji 16.11.

Agnieszka Piskorz – metodyk 

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”403″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]


Nasze Newsy

Zwierzątko domowe w 4a i 4b

Ślubowanie Klasy 1a

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn